Dla Inwestorów

Dla inwestorów poszukujących mieszkań na wynajem chcących uzyskiwać dochód pasywny bez ryzyka związanego z najmem, pustostanów oraz braku płatności czynszu przez Najemców, oferujemy  zarządzanie najmem z gwarancją stopy zwrotu ok. 6% z całej inwestycji.

Posiadamy również usługę standardowego zarządzania najmem gdzie stopy zwrotu z inwestycji wynoszą 8 - 10%.

Nasza oferta skierowana jest do osób które swoje nadwyżki finansowe chcą bezpiecznie ulokować w mieszkania, bez potrzeby inwestowania swojego czasu, czyli oferta skierowana jest do Inwestorów pasywnych.


Jak wygląda standardowy proces dla Inwestora który chce uzyskiwać dochód z wynajmu nieruchomości:
  • Poszukiwanie atrakcyjnej nieruchomości. Dzwonienie, umawianie się na prezentacje, negocjowanie.
  • Zakup nieruchomości. Przed zakupem sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, w przypadku zakupu na kredyt załatwianie procedury bankowej.
  • Remont nieruchomości. Zakupione mieszkanie powinno zostać przygotowane do najmu w związku z czym należy znaleźć odpowiednią ekipę remontową, nadzorować remont oraz zaopatrzenie w niezbędne materiały.
  • Wyposażenie mieszkania. W celu dobrego wynajmu, mieszkanie powinno być odpowiednio wyposażone, należy jeździć po sklepach z meblami, przywieźć je i skręcić, udekorować mieszkanie, posprzątać oraz zrobić odpowiednie zdjęcia.
  • Wynajmowanie. Aby w końcu uzyskiwać dochód z wynajmu należy najpierw wystawiać ogłoszenia na portalach internetowych, odbierać telefony, jeździć na
    prezentacje nieruchomości, podpisać umowę, przygotować protokół zdawczo - odbiorczy oraz zdać lokal.
  • Zarządzanie najmem. Przy obsłudze najmu, Inwestor przejmuje na siebie większość czynności związanych z zarządzaniem tj. właściwe oszacowanie ceny najmu, rozliczanie najemców, usuwanie zgłoszonych usterek, wizyty sprawdzające stan lokalu, reagowanie na pustostany.
Jeżeli szukasz firmy która powyższe czynności wykona za Ciebie to zapraszamy do współpracy.